Certifikáty

Odborně montujeme plastová okna v Ostravě. Dodávky plastových oken na klíč. Akční nabídky, slevy a solidní jednání. Překonáme každou cenu. Kvalitní plastová okna od LM Okna.
Jste z Ostravy a potřebujete přestěhovat kancelář či zařízení bytu? Zavolejte si kvalitní stěhovací firmu z Ostravy a Karviné.
Chystáte se rekonstruovat koupelnu? Budete se zabývat stavbou nové koupelny do rodinného domu? Přečtěte si důležité informace ze světa koupelen na blogu moderni-koupelny.eu
Prodej, montáž a servis moderních klimatizací v Ostravě zajišťuje firma Klimatizace Zajíček... Tepelná čerpadla v Ostravě, průmyslové chlazení... To vše od Klimatizace Zajíček.
Hledáte kvalitní poplastované oplocení na stavbu? Kvalitní ploty od výrobce hledejte na msdo.cz
Stavební práce - montáže sádrokartonů, kazetových podhledů, realizace půdních vestaveb, zateplení a další stavební práce od fa Vengrin - sádrokartony Ostrava.
Jsme specialisté na lešení - ihned k dodání fasádní lešení, trubkové lešení, pojízdné a průmyslové lešení. Lešení od Ramstav kvalitní lešení včetně dopravy. Lešení Karviná, Ostrava, Nový Jičín, Opava.

28.řijna 52, Klimkovice +420 725 070 508 pseidler@pseidler.cz